coffee-mug-computer-work

İş Yazılımlarında Deneyimin Gücü
BİRLEŞİK YAZILIM

Her anınızda, hep yanınızda…

Birleşik Yazılım, ERP yazılımı üreticisi olarak çalışma hayatına başladığı 1992 yılından bu yana iş hayatının her alanına, her anına dokunmayı hedeflemektedir. İş hayatında çözümler üretebilmek için teknik deyimlerin, isimlerin ve kelimelerin “gerçek” anlamlarına değer vermekte, bu anlamları ise kullanılabilir çözümler olarak yazılıma dönüştürme prensibini izlemektedir. Firmanın yazılım ürünü olan Dinamo ERP içinde hem iş süreçleri için hazır kurgular barındırmakta olan standart bir ERP omurgası oluşturmakta, hem de kullanıcıların ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleşebilen yapısıyla yaşayan bir organizmaya dönüşmektedir.

Peki, Birleşik Yazılım nasıl bir yapıdır? Onu diğerlerinden ayıran özellikleri nelerdir?
Birleşik Yazılım, her bir müşterisini ve bünyesi içinde çalışan her bir kişiyi aileden biri gibi görür. Bu nedenle Birleşik Yazılım çözüm ortakları ve danışmanlarının, müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede ve güler yüzle karşılık vermesi bir tesadüf değildir. Bu güler yüzün her çizgisinde yılların deneyimi, bilgi birikimi ve özgüven saklıdır. Birleşik Yazılım’ın müşterilerine sağladığı Dinamo ERP yazılımı kolay kullanılan ara yüzü sayesinde kullanıcı dostu bir duruş sergiler. Buna rağmen Dinamo ERP’yi diğer yazılımlarından ayıran en önemli özellik; son derece geliştirilebilir ve özelleştirilebilir bir yapıya sahip olmasıdır. Dinamo ERP çözümleri iş hayatındaki kullanıcıların sorunlara yaklaşımlarından ilham alınarak ama dünyada kabul görmüş standartlara uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Bu nedenle iş hayatında başa gelebilecek pek çok durum yazılımın tasarımında göz önünde bulundurulmuştur. Firmalardaki iş süreçleri için hazır modelleri bünyesinde barındırır. Ayrıca her bir süreç, uyarlama sırasında özelleştirilebilir, yeni süreçler yaratılabilir. Tüm bunların yanında yazılım sürekli olarak iş hayatının değişen koşullarına, ve ülkemizde değişen mevzuata göre güncellenir. Birleşik Yazılım ailesi kolektif bir çalışma disiplinini benimser, kurulduğu günden bugüne kadar hep daha akılcıl çözümler bulmak için çalışmaktadır. Hizmet verdiği firmalardaki farklı departmanlar arasındaki entegrasyonu sağlamak, güçlü ve güvenilir bir köprü oluşturmak için yazılımın uygulama alanını sürekli genişletir. Otomotiv, beyaz eşya yan sanayii üreticilerinde kablo üreticilerinde, metal, plastik, kauçuk,tekstil,kağıt, gıda ve kimya sektöründe, ticaret ve hizmet firmalarına hizmet vermektedir.
Danışman ve çözüm ortaklarıyla birlikte çalıştıkları firmaların her anında hep yanlarında olur. Birleşik Yazılım, Ülkemizdeki e-dönüşüm sürecinde de, tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye, müşterilerine en yenilikçi ve güncel teknolojik çözümleri iletmeye devam etmektedir.